Naše služby

Kompletná realizácia záhrad

Špecializujeme sa na návrhy záhrad, 3D vizualizácie, realizácie, údržby a poradenstvo. Tvoríme návrhy a realizácie záhrad, ktoré podliehajú najmodernejším trendom a sú zároveň šetrné pre prírodné prostredie. Dôležitým aspektom pri tvorbe záhrady sú aj predstavy a požiadavky zákazníka, na základe ktorých spolu vytvoríme miesto, ktoré bude predstavovať harmóniu pokoja a oddychu.

NÁVRH ZÁHRADY

Kľúčom úspechu každej krásnej a fungujúcej záhrady je dôkladne vypracovaný návrh záhradného architekta. Radi si vypočujeme Vaše požiadavky a pripravíme spolu  záhradu podľa Vašich snov, ktorá bude nielen fungovať, ale bude Vás samotných aj vystihovať. Až vtedy si ju dokážete užiť naplno a s radosťou.

3D VIZUALIZÁCIE

Nemáte dobrú predstavivosť a neviete ako by vyzerala Vaša záhrada? Máme pre Vás jednoduché riešenie. V našich vizualizáciách Vás priamo vnesieme do každého kúta Vašej novonavrhnutej záhrady. Ste pripravený si ju užiť s nami?

REALIZÁCIE

Náplňou našej práce je Vás nielen previesť vizualizáciou Vašej novej záhrady, ale tiež postarať sa o jej plnohodnotný účel. Robíme pre Vás kompletné realizačné práce od terénnych úprav, výsadby rastlín, cez založenie trávnatých plôch, automatických závlahových systémov, drobné záhradné stavby, mobiliár, až po práce s vodou či inými prvkami.

ÚDRŽBA

Každá záhrada potrebuje starostlivosť počas všetkých ročných období, no Vy máte málo času alebo si s ňou neviete dať rady? My Vám preto ponúkame jednorazovú či pravidelnú starostlivosť o Vašu záhradu. Vďaka pravidelnej starostlivosti vynikne v záhrade každý detail a odvďačí sa Vám svojou krásou.

PORADENSTVO

Ako firma Vám poskytujeme komplexné a flexibilné rady v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry a spolu s našim záhradným architektom Vám dokážeme premeniť  Vaše predstavy o novej záhrade na skutočnosť.

0
+
Rokov skúseností
0
+
Realizovaných záhrad
0
+
Spokojných klientov
0
+
Vizualizácií a poradenstiev